Technology

SEO freelancer 2022

09.05.2022, 14:40 0 komentarzy
SEO freelancer 2022

Najbardziej profesjonalna agencja SEO w kraju!

Biorąc pod uwagę fakt, że tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.

Lepiej nie mogłeś trafić!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> pozycjonowanie freelancer http://sebastianmatysik.pl/


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Nie od dziś wiemy, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Udowodniono, że w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Brzmi imponująco, prawda?

Natomiast na naszym krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co oszukiwać - chcesz by Twoi klienci mogli odnaleźć Cię w internecie? Musisz być na pierwszych miejscach w Google, a my jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc.

Przede wszystkim doświadczenie

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma firmami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Ponad dekada obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długoletnia obserwacja rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, dała nam możliwość opracowania własnych strategii prowadzenia zabiegów związanych z marketingiem internetowym.

Posiadamy zespół profesjonalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Robimy SEO na najwyższym poziomie w Polsce.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi specjaliści się tym zajmą! Wezmą pod swoje skrzydła każdy profil, nawet ten zapomniany i zaniedbywany przez długie lata lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, ułożymy indywidualną strategię, która pomoże Ci trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Masz wirus na stronie, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane usterki. Strona Twojej firmy znowu może zyskać na wartości i zacząć przyciągać potencjalnych klientów niczym magnes.

Pozycjonujemy również na rynkach europejskich!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Nasi obecni Klienci są firmami świadczącymi usługi w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Jakikolwiek biznes prowadzisz i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma co kryć - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

I wcale nie tak łatwo je osiągnąć - dlatego też potrzebujesz rzetelnej agencji SEO byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona wyszukiwarki nie jest czymś niemożliwym do osiągnięcia!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeśli jeśli nie będzie ona inwestycją przynoszącą zyski? To tylko strata pieniędzy i czasu.

Doskonale wiemy, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ działania poprzednich firm przyniosły marne efekty, a nawet pogorszyły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak bardzo może to Klienta zdegustować i dlatego my działamy tak, aby usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.

Napisz lub zadzwoń, mamy najlepszą ofertę w kraju!

Jeśli się do nas odezwiesz i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy mogli dokonać wyceny SEO, jakie wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy wykonamy analizę dotychczasowych pozycji w wyszukiwarce oraz jej stan.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Wielu właścicieli stron twierdzi, że żadne błędy nie istnieją, ale często są nieświadomi błędów wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca będą w stanie podjąć specjalne kroki, dzięki którym, że wartość Twojej strony internetowej wzrosną.

Dobierzemy odpowiednie frazy.

Nasze zaplecze jest liczone w tysiącach domen. Są to domeny o dużej wartości, więc możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na realne wyniki w przypadku naszych działań SEO, potrzebne są około 3-4 mies.

To optymalny okres, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co musimy poprawić, by programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Dzięki temu SEO stanie się skuteczne.

Optymalizacja to konieczność. Tylko witryny, które spełniają wymogi wyszukiwarki, są w stanie zająć wysokie pozycje

Zostaw komentarz